מנערת זיתים

דף הבית >> קטגוריות החנות >> כלי גינון >> כלי גינון חשמליים >> מנערת זיתים
להזמנות: השאירו הודעה או חייגו: 1800-65-1010

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

מתקדמים למנערת זיתים על מנגנון חשמלי

עכשיו ב"הכל בו לגן" - מנערת זיתים במבצע! מנערת הזיתים הינה כלי עבודה איכותי ויעיל מאד שהופך את מלאכת מסיק הזיתים לפשוטה, מהירה וחסכונית יותר. אנחנו שמחים להציג לכם כמה דגמים מובילים שיקלו עליכם ויהפכו את העבודה שלכם לעבודה פשוטה הרבה יותר מזו המוכרת לכם כיום.

במקום עבודת כפיים: מנערת זיתים חשמלית

מנערת למסיק זיתים הינה כלי גינון חובה עבור כל אחד מכם המתעסק למחייתו עם עצי הזית. כידוע, על מנת לנער את העצים, נדרש כוח עבודה רבה שכולל לא אחת מספר עובדים. כעת, הודות למנערת הזיתים המוצעת לכם דרכנו, אתם יכולים להחליף את כוח האדם במנערת! המנערת יוצרת רעידות וכך היא מרעידה את כל העץ וגורמת לזיתים ליפול.

מנערת זיתים נטענת בנוייה בצורה כזו המדמה זרועות, מה שמאפשר לה לחקות את הפעילות האנושית, אך ללא סיוע של כוח אדם. היתרונות? בעוד עליכם לשלם המון כסף לעובדים חיצוניים שיסייעו לכם במלאכה עבור כל ניעור מחדש, במקרה זה אתם משקיעים פעם אחת ברכישת המנערת וכאן תמה ההשקעה שלכם. מנערת הזיתים מחליפה עבודה של חמישה עובדים!

ניתן להשמיש את המנערת גם בשטחים גדולים מאד בהם ישנם עצי זית, אך גם בחצר הפרטית שלכם במידה ואתם מגדלי עצי זית ורוצים את הזיתים נגישים יותר. תיהנו כעת גם אתם ממבצעים מיוחדים שאנו מציעים לכם למנערות הזיתים!
 
מנערת זיתים נטענת-כולל מטען מהיר+סוללה 6 אמפר- אורוגון
מנערת זיתים נטענת-כולל מטען מהיר+סוללה 6 אמפר- אורוגון
 מחיר רגיל: 4,700.00 
 מחיר באתר : 3,700.00 ₪
   
 
לייבסיטי - בניית אתרים