כלי גינון חשמליים

דף הבית >> קטגוריות החנות >> כלי גינון >> כלי גינון חשמליים

מטפחים את הגינה עם כלי גינון חשמליים

עם "הכל בו לגן" אתם יכולים להיות שקטים כי הגינה שלכם תהיה הגינה הכי מטופחת ומוריקה בשכונה! אנחנו שמחים להציע לכם קטלוג עשיר של כלי גינון חשמליים במבצע שיהפכו את מלאכת טיפוח הגינה למשתלמת במיוחד. כלי הגינון שאנו מציעים לכם כוללים בין היתר חרמש, מפוח עלים, מגמזת, מכסחת דשא ומסור חשמלי.

אין עוד צורך בגנן: מכסחים את הדשא לבד

בעלי הבתים הפרטיים עם הגינות שאין ברשותם כלי עבודה חשמליים לגינון, צריכים להשקיע לפחות פעם בחודש בתשלום עבור גנן שמגיע ומבצע את העבודה. התוצאה? אלפי ולפעמים עשרות אלפי שקלים בשנה עבור טיפוח הגינה בלבד. עם רכישת כלים מתאימים, אתם יכולים לבצע השקעה חד פעמית שתניב לכם רווח לטווח הארוך מאד. כעת, אתם יכולים לקחת את כלי הגינון לידיים שלכם ולבצע את טיפוח הגינה בצורה עצמאית ללא סיוע חיצוני. העבודה המובילה בגינה היא כמובן כיסוח הדשא, ואתם תוכלו באמצעות מנגנון הפעלה פשוט ליהנות מחדוות הטיפוח!

נפרדים מהסתיו עם מפוח העלים

כלי גינון חשמליים שניתן לרכוש מאיתנו כוללים גם את מפוח העלים. בעונת הסתיו נושרים המון עלים שהופכים למערום גדול בחצר הביתית שלכם, אך עם שימוש במפוח העלים תוכלו לרכז אותם לפינה אחת ולאסוף אותם. כשם שאתם מתחזקים את פנים הבית, תוכלו כעת לתחזק גם את החלק החיצוני לביתכם שאתם כל כך אוהבים!
מכסחת דשא חשמלית ורובוטית
  מכסחת דשא חשמלית ורובוטית
     
חרמש חשמלי במחיר שאסור לפספס
  חרמש חשמלי במחיר שאסור לפספס
     
מפוח עלים חשמלי / שואב עלים
  מפוח עלים חשמלי / שואב עלים
     
מגזמת חשמלית
  מגזמת חשמלית
     
מסור חשמלי במבצע
  מסור חשמלי במבצע
     
מנערת זיתים
  מנערת זיתים
     
טוחן ענפים וגזם
  טוחן ענפים וגזם
     
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים